Over ons

Over BK-Ecosys

Aangenaam kennis te maken!

Over BK Ecosys teamfoto

BK-Ecosys is een onafhankelijk advies- en studiebureau met ruim 25 jaar ervaring op allerlei milieu-onderwerpen. Wij bestaan uit een multidisciplinair, deskundig en flexibel team verspreid over vier vestigingen: Hasselt, Gent, Oostkamp en Edegem. BK-Ecosys biedt diensten aan op gebied van milieuzorg, managementsystemen, preventie & veiligheid en bodem. Met onze Nederlandse collega’s BK ingenieurs en BK bouw- & milieuadvies zijn wij onderdeel van BK. Door deze unieke samenwerking kunnen wij onderzoek en advies geven dat verder rijkt dan onze landsgrenzen. 

 

Verandering is in de ingenieursbranche de enige constante. Nieuwe wet- en regelgeving stelt namelijk steeds weer nieuwe eisen aan bodemprojecten, milieuprojecten en bouwprojecten. Van uw partner mag u dan ook verwachten dat deze bijblijft. Qua kennis en expertise, maar ook als het gaat om flexibel inspelen op veranderingen in de markt. BK-Ecosys is hierin deze partner, doordat wij praktisch en strategisch onderlegd zijn. Onze adviseurs hebben passie voor hun vak. Wij nemen hierom graag uw zorg op ons en gaan door tot wij het opgelost hebben. Wij werken graag met u samen om een duurzaam resultaat te behalen!

Infographic BK-Ecosys

Ons team

Nick Pays

directeur

Paul Leijten

directeur

Niels Blokland

directielid

Ronald Kaasenbrood

CFO

Sjoerd Rommes

adviseur

Martijn Reynders

adviseur

Marijke de Pauw

adviseur

Michel Gerritsen

adviseur

Leen van Tichelen

adviseur

Anne Delcon

adviseur

Fabian Wijshof

adviseur

An Mouchaers

adviseur

Peter Colemont

projectmedewerker

Marc Daneels

adviseur

Griet Huylebroeck

adviseur

Robbe de Henau

adviseur
NEEM CONTACT MET ONS OP